AZURE ÜZERİNDE STORSIMPLE CLOUD APPLIANCE 8020 KULLANIMA SUNULDU

Yeni nesil bulut tabanlı cihaz olan StorSimple Cloud Appliance 8020 kullanıma sunuldu. Bu yazılım Azure üzerinde çalışan sanal makine üzerinde hizmet vermektedir. Önceki sürüm olan 8010’dan çok daha fazla benchmark sunmakta ve 2 kat fazla kapasite vermektedir. 64TB’a kadar artabilen kapasite sunarken, yerel katman olarak kullandığı Azure Premium Storage ile daha iyi performans sunmaktadır. Azure Premium Storage ile müşteriler düşük latency değerleri ile yüksek performanslı SSD sürücüler kullanabilmektedir.

Ayrıca felaket kurtarma senaryoları için StorSimple Cloud Appliance düşük maliyeti ile öne çıkmaktadır. 8020 için fiyat polikası önceki sürümler ile aynıdır. Ödemeniz sadece charged edilen VM ve storage için geçerli olacaktır. VM ücreti D3 sanal makine üzerinden disk ücreti ise Azure Premium Storage üzerinden hesaplanacaktır.

8020 ile 8010 arasındaki farklar:

8020 8010 (1100 olarakta bilinir)
Maksimum Kapasite 64 TB 30 TB
Azure VM Standart DS3 (4 core, 14 GB) Standart A3 (4 core. 7 GB)
StorSimple Versiyon Uyumluluğu Update 1 yada sonrası Tüm versiyonlar
Bölge Erişebilirliliği Belirli bölgeler Tüm Bölgeler
SVA Internal Storage Tipi Azure Premium Storage Azure Standart Storage
Çalışma ortamı Cloud dev/test senaryoları, düşük latency ihtiyaç senaryoları, yüksek performans gerektiren iş yükleri, felaket kurtarma için ikincil cihazlar Yedeklerden öğe düzeyinde alma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.