Azure Mobil Uygulamasını İndirmeniz İçin 5 Neden

  • Kaynakları İzleme – Azure mobil uygulaması, bir bakışta kaynaklarınızın durumunu hızlı bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Ayrıntılara göz atıp, metrikler, Etkinlik Günlüğü, özellikler ve yürütme işlemleri gibi daha fazla ayrıntıya bakabilirsiniz.

  • Sorunlara cevap vermek için powershell çalıştırma – Sorun çıkan bir durumda acil cevap vermeniz mi gerekiyor? Azure kaynaklarınızın tam kontrolünü almak için Bash’i ve Cloud Shell’deki PowerShell’i bile kullanabilirsiniz. Tüm komut dosyalarınız, uygulama ve portal arasında kullanmak için CloudDrive’da saklanır.

  • Kaynakların ve kaynak grubunun organize edilmesi – Bir sürü kaynağınız mı var? Sorun değil, en önemli kaynaklarınızı aboneliklerde favori listesine ekleyebilir ve kolay erişim için Sık Kullanılanlar sekmenizde kalabilirsiniz.

Şimdi Sık Kullanılanlar Listenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz- bunu kaynak görünümünden veya doğrudan aşağıda gösterilen kaynak listesi sekmesinden yapabilirsiniz.

  • Kaynak Paylaşımı – Bir kaynak bulmalarına yardımcı olmak için iş arkadaşlarınıza ekran görüntüleri göndermeniz mi gerekiyor? Hemen bir düğmeye tıklayın, e-posta ile yada kısa mesaj ya da diğer uygulamaları yoluyla paylaşabilirsiniz.

  • Azure Sağlık olaylarının takibi – Azure mobil uygulaması, Azure Sağlık olaylarını izlemenize bile yardımcı olabilir. Sadece portaldaki QR kodunu tara ve olayı telefonunuzdan takip edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.