Azure Altyapı Hizmetlerinde SharePoint Server 2016

Microsoft, SharePoint’in işbirliği özelliklerinden yararlanmak için Office 365’te SharePoint Online’ı önerir. Şu anda sizin için en iyi seçenek bu değilse, SharePoint Server 2016’yı kullanmalısınız. Ancak, Microsoft Azure altyapı hizmetlerindeki bir SharePoint Server 2016 çiftliği oluşturmak için ek planlama konuları ve dağıtım adımları vardır.

Değerlendirmeden başarılı dağıtıma kadar tanımlanmış bir yol için, Microsoft Azure’deki SharePoint Server 2016’ya bakabilirsiniz. https://technet.microsoft.com/library/mt779107(v=office.16).aspx Bu yeni içerik kümesi, Azure’de dev / test, hazırlama, üretim veya felaket kurtarma SharePoint Server 2016 çiftliklerini tasarlama ve dağıtma sürenizi azaltır.

İki reçeteli dev / test ortamı için adım adım talimatlar vardır:

  1. Gösterim, değerlendirme veya uygulama testleri için Azure’de çalışan tek sunuculu bir çiftlik.

2. Azure IaaS hibrid konfigürasyonunda, istemci erişimi ve yönetimi ile deney yapmak için Azure’de çalışan bir intranet çiftliği.

SharePoint Server 2016 grubunuz için Azure ortamını planlamaya hazır olduğunuzda Azure’de bir SharePoint Server 2016 çiftliği tasarlama konusuna bakın. https://technet.microsoft.com/library/mt779108(v=office.16).aspx Tabloda yapılan adım adım yaklaşım, Azure altyapı hizmetlerinin ağ oluşturma, depolama ve hesaplama öğeleri için birbiriyle ilişkili ayarların doğru kümesini toplamış olmanızı sağlar.

Tablo tabanlı, aşamalı bir yaklaşım, Azure altyapısını işletmenizin ihtiyaçları için uyarlayabileceğiniz veya genişletebileceğiniz doğru ayarlarla oluşturduğunuzdan emin olmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.