Microsoft Azure Mobil Uygulama

Azure mobil uygulaması, Azure kaynaklarınıza dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zamanda erişme ve bunları izleme özgürlüğünü sunar. En önemli kaynaklarınızı göz önünde bulundurabilir ve bu kaynakları yönetmek için hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş sık kullanılanlar listenize ekleyerek en önemli kaynaklarınızı ve önemli ölçüm çizelgelerini takip etmek kolaydır. Sık Kullanılanlar sekmesi, kritik görev kaynaklarınız için ölçütlerin yanı sıra abonelikler arasında kaynaklara hızlı erişim sağlar.

Azure mobil uygulaması, herhangi bir Hizmet Sağlığı sorunuyla ilgili olarak sizi güncel tutar. Bildirimler sekmesi, olayların yanı sıra en son güncellemeleri gösterir. Azure portalındaki Eylem Grupları aracılığıyla anında iletilen bildirimler için de kaydolabilirsiniz.

BAzure mobil uygulaması, ekstra bir güvenlik katmanı eklemek için artık cihazınızın Parmak İzi, Yüz Kimliğine Dokunma Kimliği özelliklerinden yararlanabilir. Ayarlar menüsündeki özelliği açmanız yeterlidir, Azure kaynaklarına erişim telefonunuzda daha da güvenli olacaktır.

Azure mobil uygulaması Cloud Shell entegrasyonu ile birlikte geliyor. Azure ortamınızı her yerde kontrol etmenizi sağlayan benzersiz bir yetenek vererek komutları çalıştırabilir ve kaydedilmiş komut dosyalarınızı kullanabilirsiniz. Azure mobil uygulaması, Bash ve PowerShell arasında tercih ettiğiniz CLI deneyimini seçmenize izin verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.