Azure Marketplace – Test Drive

Azure Marketplace, Azure’da çalıştırılacak sertifikalı ve optimize edilmiş bağımsız yazılım sağlayıcılarından (ISV) binlerce ürün ve çözümün zengin bir katalogunu sunmaktadır. ISV ürünlerini bulma ve dağıtmanın yanı sıra, müşteriler genellikle ürünleri keşfetmek ve değerlendirmek için bir öğrenme aracı olarak Azure Marketplace’i kullanmaktadır. Azure Marketplace’de, ürünleri öğrenmek için özellikle yararlı olan bir özellik “Test Drive” dir.

Test Drive, Azure aboneliğine ihtiyaç duymadan ücretsiz olarak bir ürün tecrübe etmenize izin veren ortamlardır. Test Derive’a ek bir avantaj, ürünün önceden yüklendiği – ürünü indirmek, kurmak veya yapılandırmanızın gerekmemesi ve bunun yerine zamanınızı kullanıcı deneyimini, temel özelliklerini ve ürünün yararlarını değerlendirmeye harcayabilmesidir.

Bir Test Drive’ı kullanmaya başlamak için aşağıdaki adımları uygulayın:

  • Bir Test Drive seçin, oturum açın ve kullanım şartlarını kabul edin.
  • Formu tamamladıktan sonra, Test Drive’ınız dağıtımı başlatacak ve birkaç dakika içinde ortamın hazır olduğunu belirten bir e-posta bildirimi alacaksınız. E-postadaki talimatları uygulamanız yeterlidir ve tamamen hazırlanmış ve kullanıma hazır bir ortama erişebilirsiniz.

Test Drive hazırlandığında, sınırlı bir süre, genellikle birkaç saat kullanılabilir. Test Drive sona erdikten sonra ürünü satın almaya veya kullanmaya devam etmeniz için talimatları içeren bir e-posta alacaksınız.

Bir sonraki DevOps aracınızı veya Web uygulamanızın güvenlik duvarını düşünmeye başlarken Test Drive’ı düşünün. Kolay, ücretsizdir ve uygulamalı deneyim, doğru karar vermenize yardımcı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.