Azure Maliyet Yönetimi’ni Ücretsiz Kullanın

Kuruluşlar bulut benimsenmesini hızlandırırken bulut harcamalarının organizasyon genelinde yönetilmesinin gittikçe zorlaştığını tespit ediyorlar. Cloudyn olarak da bilinen Microsoft Azure Maliyet Yönetimi, kuruluşların Azure ve diğer bulutlardaki bulut harcamalarının etkin bir şekilde yönetilmesini ve optimize edilmesine yardımcı olur.

Azure maliyet yönetimi, tüm Azure müşterileri ve ortakları tarafından kullanılabilir; bulut harcamalarının çoklu bulut ortamında izlenmesi, tahsisi ve optimizasyonu için kurumları güçlendiren bir SaaS çözümüdür. Azure Maliyet Yönetimi ile Microsoft, Azure, AWS ve Google Cloud Platform da dahil olmak üzere çoklu bulut ortamını destekleme konusundaki yatırımları sürdürmeye kararlıdır.

Azure ailesine Maliyet Yönetimi eklenerek Azure, müşterilerin ve ortakların harcanan her bulut doları için en iyi değeri vermesine yardımcı olan uçtan uca bir maliyet yönetimi ve optimizasyon çözümü sunuyor. Maliyet Yönetimi geri kalan Azure hizmetleriyle tam olarak entegre edilecektir, böylece müşteriler ve iş ortakları daha birleşik bir kullanıcı deneyiminden yararlanabilirler.

Azure Maliyet Yönetimi, Azure harcamalarınızı yönetmek için tüm müşterilere ve ortaklara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Haziran 2018’e kadar ücretli özellikler haline gelecek ücretsiz premium özellikler de ücretsiz olarak edinilebilir. Müşteriler ve iş ortakları, AWS ve Google Cloud Platform için yönetilen bulut harcamalarının% 1’ini ödeyecek.

Azure Maliyet Yönetimi ile, müşteriler ve iş ortaklarının bulut harcaması üzerinde tam bir görünürlük ve kontrol sahibi olmalarını, bulut verimliliğini optimize etmelerini ve bulutun potansiyelini en üst düzeye çıkarmalarını sağlayabilecektir.

Ücretsiz kullanmak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.