Azure Lighthouse

Daha yüksek otomasyon, ölçek ve gelişmiş yönetişim yardımı içeren Azure Lighthouse ile servis sağlayıcılar, Azure platformunda yerleşik kapsamlı ve sağlam yönetim araçlarını kullanarak yönetilen hizmetler sunabilir. Bu teklif, birden fazla kiracı arasında kaynakları yöneten kurumsal BT organizasyonlarına da fayda sağlayabilir.

Azure Lighthouse,Microsoft İş ortaklarının müşterileri için yönetilen hizmetleri karlı ve verimli bir şekilde oluşturmasına ve sunmasına yardımcı olur. Yararları:

  • Ölçekli yönetim: Müşteri kaynaklarını yönetmek için müşteri katılımı ve yaşam döngüsü işlemleri daha kolay ve ölçeklenebilirdir.
  • Müşteriler için daha fazla görünürlük ve hassasiyet: Yönettiğiniz kaynaklar, eylemleriniz üzerinde daha fazla görünürlük ve IP’niz korunurken yönetim için temsil ettikleri kapsam üzerinde hassas bir kontrole sahip olacaktır.
  • Kapsamlı ve birleşik platform araçları: Takım deneyimi, EA, CSP ve kullandıkça öde gibi birden çok lisanslama modeli de dahil olmak üzere temel hizmet sağlayıcı senaryolarına yöneliktir. Yeni yetenekler mevcut araçlar ve API’lerle, lisanslama modellerinde ve Cloud Solution Provider programı (CSP) gibi iş ortağı programlarıyla çalışır. Seçtiğiniz Azure Lighthouse seçenekleri mevcut iş akışlarınıza ve uygulamalarınıza entegre edilebilir ve iş ortağı kimliğinizi bağlayarak müşteri etkileşimleri üzerindeki etkinizi izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.